Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa HizmetlerimizE-Ticaret Web Tasarımı
E-Ticaret Web Tasarımı - E-ticaret, internet üzerinden her türlü alış-veriş işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. E-ticaret sayesinde insanlar oturdukları yerden, telefon, tablet, bilgisayar gibi internete bağlanabilecekleri araçlardan ticaret yapabiliyorlar.

E-ticaret, internet üzerinden her türlü alış-veriş işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. E-ticaret sayesinde insanlar oturdukları yerden, telefon, tablet, bilgisayar gibi internete bağlanabilecekleri araçlardan ticaret yapabiliyorlar.

E-TİCARET TASARIMI

E-Ticaret Tasarımı, internet üzerinden gerçekleştirilen alım ve satım işlemleri için oluşturulmuş sitelerin tasarımını temsil eder. E-ticaret tasarımının sade, anlaşılır ve müşterilerin dikkatini çekmesi gerekir ve kesinlikle orjinal, farklı, büyük bir kesime hitap edebilecek yenilikleri olmalıdır. E-ticaret tasarımının fazla karmaşık ve sayfanın çoğunluğunu kaplayan reklamları olmamalıdır. Sitenin müşteri kriterlerine göre en iyi ürünler en çok göze çarpan noktalara yerleştirilmelidir. E-ticaret sanal bir işyeri gibi olduğundan fiyatlar, özellikler ve ürüne dair her şey gerçeğe dayanarak yazılmalıdır.