Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa HizmetlerimizKurumsal Kimlik Çalışmaları
Kurumsal Kimlik Çalışmaları -

KARTVİZİT NEDİR?

Kartvizit, üstünde ad soyad, unvan, bağlı olduğu / çalıştığı kurum veya şirket ve ulaşabileceğimiz telefon numaraları yazan kişiye ve / veya şirkete ait ince bir karton parçasıdır.

KARTVİZİT TASARIMI?

Kartvizit tasarımı, bulunduğunuz mevkiye göre oluşturulmalıdır ve gerekli bilgilerin dışında kesinlikle resmiyeti bozan kelimeler veya cümleler kullanılmamalıdır. Aynı zamanda kartvizitiniz çalıştığınız şirketin ilgilendiği alanı temsil edecek bir tasarıma sahip olmalıdır. 

LOGO NEDİR?

Bir şirketin vb. kurumsal yerlerin ya da markaların adının resim ve şekillerle diğerlerinden ayırıcı bir şekilde temsil edilmesidir.

LOGO TASARIMI

Logo Tasarımı, şirketin ya da ürünün özelliklerini göstermelidir. Örneğin bir makyaj malzemesi logosu için bir yazılım şirketinin logosu ya da onun için tasarlanmış özellikler kullanılamaz. Logo tasarımında özgün olunmalıdır. Logo tasarımında bilinen bir amblemin kullanılması ya da ona benzer bir logonun oluşturulması şirketimiz için hiçbir etkisi olmaz ve gerileme yaşatır. Amacımız logo tasarımının diğerlerinden farklı, ayırıcı nitelikte olmasıdır. Logo tasarımı çok fazla harf ve şekil içermemeli ve bir karmaşa oluşturmamalı, okunabilir düzeyde olmalıdır. Logomuzun bir çok yerde kullanılabileceğinden dolayı tasarımımızı buna göre seçmeli, özellikle boyutu üzerinde değişiklikler yapıldığı takdirde ayrıntılarını ve özelliklerini kaybedecek şekilde olmamalıdır.